Emre Altuğ: 'Boşanınca Her Gece Ağladım'

Güncellenme tarihi:
'KOLEKSİYON MERAKIM VAR'

Emre Altuğ, çok iyi bir koleksiyoner. Eskiyi seviyor, nostaljik bir yanı var. 45 tane radyosu, 25 tane dürbünü, 8-10 tane 8 mm. film oynatıcısı olduğunu söylüyor.

"Koleksiyon yapma merakınız nereden geliyor?" sorusuna şöyle cevap veriyor:

"Babadan gelen bir şey. Niğdeliler ya hamal oluyormuş, ya da eskici. Lise sonda sınıfta kaldığım sene Ortaköy'de bir dükkanımız vardı. Şimdiki Bali Müzayede'nin sahipleri ortağımızdı.Onlar da tablo getirip koydular.Üç kişi giriyor dükkana ama kar marjı müthiş.Ama ben o parayı yiyordum tabii. Sonra vergi borcu geldi.Babam, 'Bak bakalım kimin ismi yazıyor orada?' dedi.Dükkanı üstüme yapmış.O borcu ödemek için 1.5 sene gitar çalıp söyledim.Kazandığım parayla vergi borcu ödedim.Hayatı öğrenmiş oldum."

Altuğ ile 1964 model Mercedes marka klasik arabasında fotoğraf çektirdik. Araba sekiz senedir kendisindeymiş. Üç sene önce kaza yapmış.İki senede aracı yeniden toplamış.Arabanın şimdiki değeri yaklaşık 150 bin Euro.Altuğ'da Mercedes'in yanı sıra 1965 model Chevrolet Apaçi kamyonet ve amcasından aldığı 1990 model 3.16 BMW de var.
Yayın tarihi: 11.08.2017
41306
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.