Emre Altuğ: 'Boşanınca Her Gece Ağladım'

Güncellenme tarihi:
Çocukluk döneminde sokakta oynadığını hatırlayan Altuğ, "Mahalle kültürü çok önemliymiş. Ben okuldan tek başıma eve geliyordum. Bakkal, kasap tanıdıktı. rtık mahalle kültürü kalmadı" diye konuşuyor.

Altuğ, bu yüzden eski eşi Çağla Şıkel ile yakın oturduklarını ve çocuklarının, okul arkadaşlarıyla olabildiğince vakit geçirdiklerini anlatıyor.

Uzay ve Kuzey'in iki farklı karakter olduğunu söyleyen Emre Altuğ, "Büyük oğlum Kuzey'e 'Ne zaman Oxford'a gittin?' diyorum. (Gülüyoruz) Sanki Prens Charles ve Daina'nın oğlu gibi duruyor.Küçük Uzay, tam bir sokak çocuğu... Kuzey ise meraklı ve başarılı bir çocuk. İkisi zıt karakterler."

'ÇALIŞMAYINCA DEPRESYONA GİRERİM'

Alaçatı'daki otelini sorduğumuz Altuğ, "Oteli beş yıldır işletiyoruz; 12 odalı bir otel. Bir de meyhanemiz var. Ben çalışmayınca depresyona giriyorum. Hobi olarak yaptım, iş oldu bana otel. Bir arkadaşımla ortak olduk. O profesyonel. Gözüm arkada değil, bu sene üç defa gidebildim mesela."
Yayın tarihi: 11.08.2017
41422
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.