Ebru Şallı güzel bir kadın değil!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Bayülgen, "Onlar benim arkadaşım. Ben burada fikrimi söylüyorum. Ebru Şallı'nın suratına da söyledim. Ayrıca da severim çok tatlı kızdır ama bu doğru değil yaptığı. Nasıl ya? Bizim bir şey söyleme hakkımız yok mu?" ifadesini kullanarak bunun kişilik haklarına bir müdahale olmadığının altını çizdi. Bayülgen, "Niye? Bu benim kendimi topluma açmam dolayısıyla ben eleştirilmeyi haketmiş oluyorum" diyerek Ebru Şallı ve Demet Şener gibi, kendilerini medyaya açan insanların da kritike edilmelerinin normal olduğunu vurguladı.
35953
YORUMLAR

bence okan bayulgen herzaman ki gibi çok haklı.adam doğrucu ya herzaman ki gibi 9 koyden kovulur.artık 18 yasındakı kızların kaşları kaldırılmış amelyatla,yok burunları yapılmış,saçları sapsarı postişli.bı bakıyorsun etraf birbirne benzeyen kızlarla dolmuş.bazen acaba ben bu kızla kaçıncıya karşılaşıyorum diyorum.bı bakıyorum hepsi farklı insanlar ama ne yazık ki klonlanmış gibi aynılar. Ve çirkinler.okan cok haklı bir erkek gözüyle çok güzel anlatmış bence.

dilek 28.10.2009 03:41:21

okan bayülgenin laflarına ilk defa katılıyorum ameliyat güzellerinin ,oklavaya hamur dolanmış hallerine ve makyaj küpü suratlarına bakmadan başkalarının güzellikleriyle uğraşması çok komik

defne0674 28.10.2009 00:04:26

2 Yıl öncesine kadar zayıf ve çok güzel idim... şimdi şimanınım ama yinede çok güzelim... şimamnlık ayrı bir durum güzellik ayrı herzaman da bilinirki şişman insanların yüzeleri daha güzeldir sempatiktir... ebru şallı suan sadece bence güzel sıfatında gibi ama estetik sayesinde bir kadın şişman olabilir... zayıflar ama çirkin bir kadın güzel olamaz... olsa bile estetik le yaşlandıgında zaten yüz otamatikman çöker dağılır ebru şallı bu aralar yaptıgı programları göz onune alınsın diye sacma sapan laflar kullanıyor

canan 26.10.2009 16:35:11
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.