Canlı yayında gözyaşları

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
ÇİĞDEM SAVAŞ
Eski Başbakan Tansu Çiller`e benzemek için bıçak altına yatan manken Çiğdem Savaş, Kanaltürk`te Doğa Rutkay`ın `Herşeyi Söylemek Mümkün` programında gözyaşlarına hakim olamadı.

Kanal 1`de yayınlanan bir magazin programında, 3 yıl önceki bir ilişkisinin gündeme getirilmesi ve estetik operasyonuyla yeniden gündeme gelmeye çalıştığı, reklam yaptığı iddiaları üzerine konuyla ilgili dava açtığını anlatan Çiğdem Savaş, Kanal 1 Magazin Müdürü Reşat Balcıoğlu ile tartıştı. Canlı yayına telefonla bağlanan Balcıoğlu`nun kendisi için `Reklam yapmak için haber olmak için kapımı aşındırdı` iddiaları nedeniyle böyle bir dava açtığını anlatan Çiğdem Savaş ile Balcıoğlu arasında yayında anlaşmazlık yaşandı.

Bu olay üzerine canlı yayında zor anlar yaşayan Çiğdem Savaş, yüzünü çevirerek ağladığını göstermek istemedi ancak gözyaşlarına da hakim olamadı. Savaş, `Ağlamak istemiyorum, sonra ağladı diyorlar` diyerek hıçkırıklara boğuldu.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.