Bu sözleri ünlüler söyledi

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Ancak, yayını bitirip odasına döndüğünde Ankaralı Turgut'un, Erken'in konuğu olarak stüdyoya girdiğini görünce iyice öfkelenen Sayan, iddialara göre, üzerinde bornozuyla stüdyoya gidip "O adamın burada ne işi var. Dağıtırım burayı" diye bağırdı. Buna tepki gösteren Ankaralı Turgut, stüdyodan çıkıp Maslak'ta karakola gitti ve Sayan'dan şikayetçi oldu. Zor durumda kalan Erken de seyircilerine Ankaralı Turgut'un aniden rahatsızlanarak yayından ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.
YORUMLAR

LÜTFEN ONLARI KINAMAYALIM ONLARI BU HALE TOPLUM OLARAK BİZLER GETİRİYORUZ HER ALBÜM ÇALIŞMALARINDA HER YENİ DİZİ VEYA FİLM ÇALIŞMALARINDA ÇALIŞMALARINDAN ÖNCE KAVGALARI TERBİYESİZLİKLERİ MEDYAYA YANSIYOR BÜTÜNÜYLE KAVGAYA ÇİRKEFLİĞE ÖNEM VERİP KAPALI KAPILAR ARDINDA PİKNİKLER YEMEKLER DEVAM EDİYOR ALLAH AŞKINA EĞİTİM ALIPTA MESLEĞİNİ YAPAN SANATCI DİYEBİLECEĞİMİZ KAÇ SANATCI VAR BU ARADA BAZI GERÇEK SANATÇILAR FİLMLER DİZİLER YAPIYORLAR ŞİRRETLEŞMEDİKLERİ ÇİRKEFLEŞMEDİKLERİ İÇİN SESSİZCE 2-3 BÖLÜM SONRA YAYINDAN KALDIRILIYORLAR ÖNCE BİZ SONRADA SANATCI DİYECEĞİMİZ KİŞİLER KÜLTÜRLÜ OLMALIYIZ...

MASTERCOOK45 14.02.2012 00:01:16
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.