Ayşe'yle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum

Güncellenme tarihi: 31.10.2016
BİR SONRAKİ ŞUBE AVRUPA YAKASINDA

Akkaya’nın mağaza açma fikri Londra Birck Line’da Ayşe için alışveriş yaptığı Oh Baby London markasıyla tanışması üzerine iyice pekişmiş ve işe distribütörlükle başlamayı tercih etmiş.

İlk mağaza için Bağdat Caddesi’ni seçmesinin nedeni, bu caddenin günün her saatinde bebek arabalı annelerle dolup taşması: “Bağdat Caddesi, bebek arabasıyla dolaşmak için uygun bir yer. Çok fazla pusetli anne var sokakta. Ama bir sonraki şubeyi Avrupa yakasında açmayı planlıyorum.”

İşin çıkış noktası Ayşe’nin gardırobu olunca elbette seçilen ürünlerde de onun tarzını görmek mümkün. Peki Ayşe’nin tarzı nasıl: “Ben kızımı çok süsleyemiyorum. Çünkü şimdiden tepki veriyor. Toka istemiyor, ayakkabılarını ayağından fırlatıyor. İster istemez sportif bir tarzı oluyor. Bir de Ayşe’ye çok kalın şeyler giydirmemeye özen gösteriyorum. Doğum yaptığımda Miami’nin son 45 yıldır yaşadığı en soğuk kışa denk geldim. Dışarıda hava -1 dereceydi. O zaman bile Ayşe’yi üst üste giydirmedim. Şimdiye kadar hiç hastalanmadı da çok şükür.”
36844
YORUMLAR

benimde böyle bebeğim olsun isterim

ayşe 02.09.2010 16:32:16
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.