Ayrılığın ardından gelen sözler

Güncellenme tarihi:
SİMGE'DEN TİKSİNİYORUM

İşadamı Murat Kadıoğlu,"Beni dövdü" diyerek boşanma davası açan eşi Simge Tertemiz'e öfke kustu: Nefret bile etmiyor, ondan tiksiniyorum

Temmuz ayında sürpriz bir kararla evlendiği Murat Kadıoğlu'ndan geçtiğimiz günlerde dayak yediği gerekçesiyle boşanma kararı alan bir aylık anne Simge Tertemiz'e, eşi büyük tepki gösterdi

PARA KOPARMAK İSTİYOR
Darp iddialarını yalanlayan Kadıoğlu; Tertemiz'le anlaşmalı evlilik yaptıklarını ve çocuk doğunca boşanacaklarının ilk günden belli olduğunu açıkladı.

Kadıoğlu şunları söyledi: "Simge bana hamile olduğunu çok geç söyledi. Durumdan 4.5 aylık hamileyken haberdar oldum. Ben de çocuk nüfusuma geçsin diye mecburi evlilik yaptım. Çocuk doğunca zaten boşanacaktık.

Şimdi benden para koparmak için 'Şiddet gördüm' diyor. Bunların hepsi yalan! Simge'den nefret bile etmiyorum, ondan tiksiniyorum! Bana iftira atıyor. Zaten aileme yakışmayan biriydi. Sırf onun çocuğu diye; bebeği bile görmek istemiyorum. Çocuğuma maddi anlamda destek olacağım ama velayetini almayı düşünmüyorum."
Yayın tarihi: 11.01.2012
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.