Ayça Bingöl hayata bakış açısını anlattı.

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Set dışında neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz ?

İstanbul'daki tiyatro oyunlarını olabildiğince seyretmeye çalışıyorum. İstanbul'da o kadar güzel oyunlar yapılıyor ki. Devlet ve Şehir Tiyatroları dışında Beyoğlu'nda küçük küçük tiyatrolar açılmaya başladı. Evimde olmayı seviyorum, evcimen bir tarafım var. Spor yapmak yaşam biçimim. Onun dışında şu aralar pek zamanım yok. Galiba bir de uyuyorum (Çülüyor). Bir röportajınızda oyuncu olarak işinize aşkla yaklaştığınızı söylemişsiniz. Aşk sizin için ne anlam ifade ediyor? Aşk benim için; heyecan, ulaşılmaz bir kalp çarpıntısı demek. Aşk benim için; istediğim zaman kendi kendime hâkim olamayacağım bir şey, risk demek. Çünkü oyuncu olarak bazen oynadığım bir rolde de riske girebiliyorum. O yüzden hayatın geneline aşkla bakmak onu eğlenceli kılıyor.

Eşiniz Ali Altuğ da oyuncu. Onunla nasıl tanıştınız?

Biz konservatuarda sınıf arkadaşıydık, aslında tanışmamız sınıf arkadaşlığı tanışmasıydı. İki senenin sonunda aşk yaşadık. Arkadaşlıktan doğan bir aşk ve evlilik.
20098
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.