Ayça Bingöl hayata bakış açısını anlattı.

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Dizide yer alan bıçaklama sahnesinde neler hissettiniz? Bir can almak rol de olsa zor olmalı.

Zorlanılan bir sahnedir, doğru bir tespit. Ayrıca o sahnenin beni oyuncu olarak zorlayan başka bir tarafı vardı: Biz birinci bölümü temmuz ayında çekmeye başladık. Mekân bize belirli süreler içerisinde verilmişti. Bu yüzden de liman sahnelerinin geçtiği ilk bölümü çekerken, ilerleyen bölümlerdeki liman sahnelerini de aradan çıkarmamız gerektiği için dört bölüm birden çektik. İkinci, üçüncü bölümden hiç sahne çekmemişken, bıçaklama sahnesini çekmek zorunda kaldık. Bu hepimiz için, özellikle de ben ve Wilma için de zor bir sahneydi. Çünkü biz karakterlerimizi kuruyoruz, inşa ediyoruz, bölüm bölüm onları büyütüyoruz. Bu yüzden de işin başında bu kadar önemli bir sahneyi çekmek açıkçası beni korkuttu. Tamamen o koşulu ve Cemile’nin durumunu düşüncelerimde ve duygularımda en öne almaya çalışarak yönetmenimiz Zeynep Günayın'ın da yardımıyla o sahneyi çektik. Öyle bir ortamda ve o duygularla oynadığım sahneye şimdi bakınca, "Fena da olmamış" diyorum. Ama bir de kronolojik sırayla çekebilseydik, daha da iyi olabilirdim.

Son derece güzel bir ses tonuna sahipsiniz. Sesiniz etkilemek istediğiniz insanların üzerinde kullandığınız oldu mu? Kötü bir niyetle kullandınız mı sesinizi ?

Kullanmadım ama fena fikir değilmiş (Gülüyor). Hiç aklıma gelmemişti.
20161
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.