Aleyna Tilki'den Şaşırtan İtiraflar!

Güncellenme tarihi:
'BEBEKLER DE TEYZELER DE BENİ DİNLİYOR'

Hedef kitlesi olmayan insanların da onu dinlediğini belirten Aleyna Tilki ''Sokakta bebeklerden tutun 70'li 80'li yaşlara kadar uzanan teyzeler, babanneler, amcalar da dahil olmak üzere beni dinliyorlar.Konserlerimde oturan teyzeleri görünce dedim ki kendime Aleyna sanırım oldu bu iş.''

'HALK BANA BAYILIYOR'

Memleketi Konya'da amcasının düğününe giden Aleyna Tilki, ailesinin ve oradaki halkın kendisine bayıldığını ve desteklediğini söyledi. Düğünde çok ilgi gördüğünü herkese yetişemeyince gelin ve damattan rol çalmamak için gitmeye karar verdiğini söyledi. Kadir Çetin'in çeyrek mi yarım mı ne taktın sorusu üzerine gülerek ''Ben Aleyna Tilki'yim bilezik taktım tabiki de'' dedi. Ailesinin hep ona destek olduğunu bu yüzden çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

'BELKİ 320 MİLYON OLMUŞTUR'

Kadir Çetin'in ''317 milyonu geçmiş Cevapsız Çınlama Şarkını dinleyelim'' demesi üzerine ''Belki 320 milyon olmuştur belli olmaz net sayı söylemeyelim sürekli yükseliyorlar çünkü'' dedi.

O zaman 300 milyon küsür diyelim diyen Kadir Çetin'e ''17 milyonu niye küçümsüyorsunuz bazılarının 5 klibinin toplamı 10 milyon yapmıyor. Net D'de de bazen bakıyorum aşağılara doğru tıklanmadıklarını görüyorum.'' dedi.
Yayın tarihi: 15.08.2017
19590
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.