'Acun Etek Giymemi Pek İstemez, Rahatsız Olur'

Güncellenme tarihi:
Bekliyor muydunuz Instagram’da bu kadar ilgi görmeyi?

Yok, hayır. O da akışında gelişti. Bunu anlatmalıyım bence; geçen gün Yunanistan’da bir çift ATV ile geliyordu. Bizi görüp indiler ve yanımıza doğru koşmaya bayladılar. Acun’a ‘sence sana mı bana mı?’ dedim. Bana, Şeyma Hanım ‘fotoğraf çektirebilir miyiz?’ dediler. Dışarıda, gerçek hayatta olumlu tepkiler görmek bence çok daha güzel.

Siz olsanız kendinize ne sorardınız?

Ben olsam Şeyma ile Acun’un ilişkisinin nasıl başladığını, nasıl devam ettiğini, hamilelik döneminde ne olduğunu filan çok merak ederdim. Ama Acun bunun sadece bir kısmını açıkladı. Düşün ki bilinmeyen başka açılardan olaylar da var. Herkes kendine göre haklı. Yaşayan bilir.

Fiziğiniz ve stiliniz pek çok kadından önde olmanızın destek ayakları gibi görünüyor. Güzel kadın olmanın bu anlamda hissettirdiği nedir?

Benim bence bir senedir tam oturdu stilim.Hep çevremde iyi giyinen kız olmuşumdur. Şunu asla giymiyorum dediğim bir şey yok ama eskiden giysem de şimdi siyah düz kalem etek giymem. Hiç tarzım değil. Siyah dapdar elbise de giymiyorum. Çabasız şıklığı seviyorum. Güzellik konusunda ise kendimi çok güzel bulan bir insan değilim ama istediğim zaman ilgi çekmesini bilen bir insanım.
Yayın tarihi: 03.08.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.