'Acun Etek Giymemi Pek İstemez, Rahatsız Olur'

Güncellenme tarihi:
Hülya Avşar’ın programında Acun’un açıklamaları çarpıcıydı. Sizi ikna edenin o olduğuna özellikle değindi. Siz onun size aşık olma şekline aşık olmuş olabilir misiniz?

Evet doğru, ama Acun da aşık olunmayacak insan değil. Acun her kadını etkiler.

Çok mu aşıksınız?

Gerçekten, evet aşığım.Göze aldığım şeyler, bana atılan iftiralar, yediğim laflar, sözler...Onları kabul ettim ya demek ki çok aşıkmışım. Zaten o da öyle diyor.Biz iki senedir doğru düzgün, aynı evde bulunarak bir ilişki yaşıyoruz.Bu böyle gelişti; biz bunu yaşayan ilk kadın ve erkek değiliz, son da biz olmayacağız.Evet birbirimize aşık olduk ve devam ettik.Gerçek aşk olduğu zaman, kolay kolay bitemiyor.

Aileniz olayı nasıl karşıladı?

İlk önce şok oldular tabii. Belki tahmin ediyorlardı, çünkü Acun bizim eve gelip gidiyordu, beraber akşam yemeklerimiz olurdu. Anlamıyor ve kondurmuyordu babam tabii. Annem belki biraz anlıyordu. Babam 1.5 sene sonra gazeteden öğrendi durumu. İlk önce ablamla konuştuk o konuşsun diye, sonra Acun babamla konuştu.
Yayın tarihi: 03.08.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.