'Acun Etek Giymemi Pek İstemez, Rahatsız Olur'

Güncellenme tarihi:
Çok genç anne oldunuz. Bilinçli bir karar mıydı?

Hayır değildi. 22 yaşında hamile kaldım, 23 yaşında anne oldum.Bir de normal doğum yaptım.Şu anda daha cesaretsizim.O zaman Allah bana nasıl cesaret vermişse...Melisa’yı ne anneme ne dadıya kimseye yıkatmadım bile.Ful ben ilgilendim.Rahat bir anneyim.Ağladı diye panik olmadım hiç.O da çok rahat bir bebekti.

Melisa’nın babayla ilişkisi ne boyutta?

Babasıyla şu an ilişkileri mükemmel. Ablalarına da bayılıyor. Onları çok seviyor ve hep görüşmek istiyor, babası da olabildiğince görüştürüyor. Sevgi dolu bir çocuk.

Her göz önünde olan insan gibi siz de eleştiriliyorsunuz. Ellerinde güzel nedenleri de var üstelik.Mutlaka kırıldığınız, üzüldüğünüz zamanlar olmuştur.Nasıl üstesinden geldiniz tüm bunların?

Diyorum ya, bardağın dolu tarafından bakmak lazım hep.En kötü anda bile onu bir şekilde döndürüp;şöyle düşün böyle, düşün diyorum ben kendime. Bir kere cinnet geçirdiğim bir an olmuştu, hatta ondan sonra saçma sapan bir yazı yazmıştım Instagram’da. Düşünsene ilişkinle ilgili bir açıklama yapsan dert yapmasan dert. Yapsam daha kötü olacaktı, gerçi bundan daha kötü nasıl olunurdu bilmiyorum. Ne diyecektim; ben suçsuzum, ben böyle yapmadım, iftira atıyorsunuz mu diyeyim.Bu, sözle anlatılacak bir şey değildi. Sonrasında, sen izleyen ve cevap veren değil, sen izleten ol dedim kendime, öyle de oldum.
Yayın tarihi: 03.08.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.