'Acun Etek Giymemi Pek İstemez, Rahatsız Olur'

Güncellenme tarihi:
Aileniz de bu dönemde eleştiri oklarına maruz kaldı. Biraz anlatsanıza, nasıl bir anne-baba? Nasıl bir çocukluktu sizinki?

Üç kardeşiz biz, ablam ve bir de erkek kardeşim var. İnanılmaz sevgiyle büyüdük. Ben de Melisa’yı o şekilde büyütmeye çalışıyorum. Babam ne istersek yaptı, annem ne istersek yaptı. Babam Adapazarlı, annem Rizeli. Annem ev hanımı, babam muhasebe müdürüydü. Şimdi babamın bir internet alışveriş sitesi var. Annem, babam beş vakit namazını kılan, ibadet eden, kendi yağında kavrulan mütevazı insanlar. Benden hiçbir zaman bir şey talep etmediklerini, beklemediklerini de özellikle belirtmek istiyorum. Evet ailem de çoğu zaman eleştiri oklarına maruz kalıyor ama Acun’un her zaman söylediği bir şey var, böyle bir popülaritenin bu tarafı da olacak. “Herkes seni sevmek zorunda değil. Eğer sen bu kadar açıksan, bu kadar göz önündeysen, bu kadar fotoğraf koyuyorsan eleştirenlerin çıkması da normal” diyor.
Yayın tarihi: 03.08.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.