Yüz estetiğinde yenilikler!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
BURUN ESTETİĞİ

Septoplasti
Burun şeklinden estetik olarak problemi olmayan ancak burundan nefes almada sıkıntı yaşayan kişilere yapılan operasyondur. Burundaki nefes sıkıntısı septum deviasyonu denilen orta duvar eğriliğinden ya da konka hipertrofi denen burun etinin büyümesinden dolayı yaşanır. Bunlar kendiliğinden oluşabileceği gibi estetik amaçlı geçirilmiş burun operasyonlarından sonra da görülebilir. Hedef septum denilen orta duvar eğriliğinin düzeltilerek nefes problemin düzeltilmesidir. Septoplasti operasyonu sonrası burun şekli değişmez. ,Ağrısız-acısız-tamponsuz-burun dışından iz oluşturmadan 3-4 gün gibi kısa sürede nefes probleminiz giderilmiş olur.

Sekonder rhinoplasti
Daha önceden burun operasyonu geçirmiş ancak, istenen burun şekline kavuşamamış kişilere yapılan operasyonlardır. Burunda istenen şekil oluşmamış, asimetri, çökme, eğrilik hatta daha önceden olmayan bir eğriliğin oluşmuş olması görülebilir. Bu problemlerin düzeltilmesi için en uygun zaman önceki operasyondan ortalama 1 yıl gibi bir sürenin geçmesidir. İlk operasyonlara göre daha titiz davranmak gerekir. Teknoloji bu operasyon öncesinde oluşabilecek burun şeklini size gösterir. Ağrısız-tamponsuz ve önceki operasyonlardan dolayı burun dışında bir iz oluşturulmamışsa yine izsiz olabilecek bir işlemdir.
21321
YORUMLAR

birde ücretini bilsek hayalimiz gerçek olur

sdtsert53@gmail.com 06.09.2009 13:49:02
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.