Ünlüler hangi ürünleri kullanıyor?

Güncellenme tarihi:
NAOMİ WATTS

King Kong filminin genç ve güzel yıldızı Naomi Watts, hiçbir zaman aşırı dikkat çekme isteğinde olmadığını yanıstan sade tarzı için6-8 haftada bir yaptıdığı düzenli cilt bakımının yanısıra açıkhavada yürüyüş yaparak cildini oksijensiz bırakmıyor.

Güzellik kuralları: Her sabah makyaj yapmayı zorunluluk olarak görmüyor. Doğal kalmayı cildine borç biliyor, çok su içiyor ve gecekuşu olmadan uzun bir süre uyumak için hayatını programlıyor.

Saçları için sadece meyve özlü bakım kremleri kullanan Watts, kokularıyla eğlenerek meyvelerin özlerinden yararlanıyor. Doğal sarı saçlarını kırmızı halı da bile düz kullanıyor.

Environ markasının nemlendiricileri, göz halkası gidericileri ve güneş kremlerini kullanıyor. Ayrıca Fransız markası Chantecaille’in doğal ürünlerini çantasından eksik etmiyor. (www.chantecaille.com) Thierry Mugler’ın güzel yüzü Naomi Watts, parfümde tam bir Angel tutkunu. Naomi Watts, vücut losyonlarını bile Angel’dan seçiyor.
Yayın tarihi: 22.07.2009
172266
YORUMLAR

ben bu kadar pahalı ürünleri sanırımçokta ünlü olsamda kullanmazdım gibime geliyo ben iyi iki markam loreal ve avon.hatta avon ailesine katıldım hem kullanıyorum hem kazanıyorum.yaşasın :DDD üye olmak isterseniz bence hiç düşünmeden başlayın işte

sema 23.07.2009 03:46:45
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.