Kusursuz makyaj nasıl yapılır?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Neden gerçekçi hedef dedim; dergilerde, kampanyalarda gördüğünüz resimler, posterler, o ürünü kullanır kullanmaz o hale geleceğiniz anlamına gelmez, gelemez. O gördüğünüz resim, en az bir iki günlük profesyonel ekip ve ışıkla yapılan çekim sonrası üç yüz-dört yüz kare arasından seçilen bir kaç karenin en az bir hafta dijital ortamda oynanmış hali. O olmak istediğimiz ve olamayacağımız insan kendisi de değil aslında. İki büyük kozmetik devinin sonbahar reklamları geçen haftalarda geri çekildi İngiltere’de, kısaca olayı abartmışsınız, gençlere kötü örnek oluyorsunuz, böyle bir cilt olamaz diye. Ama ürünü doğru ve sürekli kullanırsanız, birazda ne yaptığınızı biliyorsanız inanınki sonuç çok gerçekçi olabilir. Güzellik iç ve dış güzelliğin iyi harmanlanmış haliyle ortaya çıktığı zaman gerçek güzelliktir. Herkes güzel değildir ama herkes güzel görünebilir.
58592
YORUMLAR

Merhaba akgün ben türkan türkiyeden yazıyorum nevbilin arkadaşıyım yazlarını takip edicem ve bu işi kesinlikle öğrenmeyi çok istiyorum şuan çalıştığım salonda makyaaj yapıyorum ama hiçbir eğitim almadım herkes yeteneğim olduğunu söylüyor ve bu beni çok motive ediyor tavsiyelerinizi bekliyorum ...teşekkürler

türkan sevinç 04.01.2012 18:08:41
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.