Kusursuz makyaj nasıl yapılır?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Doğru yapılan bir makyaj herkesi ama istisnasız herkesi daha güzel yaparken yanlış yapılan makyaj güzeli de çirkinleştirir. “Ama ben böylede güzelim” diye bir şey yok, hayır değilsin! Daha bakımlı ve güzel olabilirsin. Güzellik ve makyaj kültürel olduğu kadar bir simetri işi, biraz teknik ve evrensel. Bollywood, Hollywood, Yeşilçam güzelleri nereye gitseler baktırırlar kendilerine (baktıklarınızda hep makyajlı halleridir.) Coğrafyalar ayrı olmasına rağmen en büyük ortak noktaları doğru yapılan makyajlarıdır, bu estetik olup burnunuzu kulağınızı kestirin, tek bir tip olalım, herkesin ölçüsü, kabı aynı olsun anlamına gelmiyor, bu olay estetikle birlikte psikolojiye de giriyor, hiç işim olmaz ayrıca anlamamda bu işten.
58602
YORUMLAR

Merhaba akgün ben türkan türkiyeden yazıyorum nevbilin arkadaşıyım yazlarını takip edicem ve bu işi kesinlikle öğrenmeyi çok istiyorum şuan çalıştığım salonda makyaaj yapıyorum ama hiçbir eğitim almadım herkes yeteneğim olduğunu söylüyor ve bu beni çok motive ediyor tavsiyelerinizi bekliyorum ...teşekkürler

türkan sevinç 04.01.2012 18:08:41
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.