Kusursuz Bacaklara Sahip Olmanın Püf Noktaları

Güncellenme tarihi: 18.05.2017
4. Ağda yapın sabırlı bir yapıya sahipseniz ve acı eşiğiniz yüksek ise bacaklarınıza ağda yapabilirsiniz. Jilet sadece cilt yüzeyindeki tüylerden kurtulmayı sağlar. Ağda ise kökünden kopararak daha uzun sürede tüyleri uzatır. birkaç hafta boyunca tüylerine veda etmek isteyenler için ideal. Canınızın az acımasını ve tüylerin tamanından kurtulmayı istiyorsanız, küçük bölgelere bacaklarınzı gerdirerek uygulama yapın.

5. Batıklara son verin Vücudunuzdaki tüm tüyleriniz kıvırcık yapıya sahipse, ne kadar gayret göstersenizde cildinizde tüy batıklarının oluşmasına engel olamazsınız. Bu batıklara müdahale etmek, cildinizde kırmızı lekelerin oluşmasına neden olabilir. bunun için glikolik ve salisilik asit içeren yüz temizleyicilerinden faydalanabilirsiniz. Bir pamuk yardımıyla temizleyici dairesel hareketlerle batık olan bölgelere uygulayın. batık derinin en üst tabakasında yer aldığı için tüy köklerinin açılmasına ve doğru yönde uzamasına yardımcı olur.
35456
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.