Kusursuz Bacaklara Sahip Olmanın Püf Noktaları

Güncellenme tarihi: 18.05.2017
5. Çizgileri silinEğer birkaç turuncu bölge oluşursa panik yapmayın. Fazla beklemeden çabuk bir duş alırsanız yok olabilirler. Eğer cildiniz yol yol olursa ve duş kar etmezse banyo suyunuza bir bardak süt ekleyin. Sütün içindeki laktik asit koyulukları alacaktır. Eğer sorun bilek bölgenizdeyse kağıt zımparanın yumuşak olan kısmıyla hafifçe üzerinden geçebilir veya tüy sarartıcı sürüp iki üç dakika kadar bekleterek sorunu çözebilirsiniz.

KUSURSUZ BİR SONUÇ ELDE EDİN

1. Çukurları doldurun Selülit için yaratılmış bir mucize yok ortada. Ama tüm dermatologlar içinde kafein bulunan ürünlerin işe yaradığı konusunda hem fikir. Çünkü kafein dolaşımı hızlandırarak pürüzlü görünümü geçici olarak da olsa gideriyor veya azaltıyor. Başka bir fikir: Elinize bir fırça alın ve bileklerinizden başlayarak yukarı doğru fırçalayın. Kuru fırçayla yapacağınız düzenli uygulamayla hayatınızdan selüliti tamamen çıkarabileceğinizi garanti ederiz. Tabii varislerin üzerini fırçalamamak lazım.
35391
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.