Kusursuz Bacaklara Sahip Olmanın Püf Noktaları

Güncellenme tarihi: 18.05.2017
IŞILTI KAZANDIRIN

1. Canlılık Katın bacaklarınızın rengi solgun ve donuk görünüyorsanız, canlılık katmak için bronzlaştırıcı losyonlardan kullanın. Bu ürünlerin içeriğinde bulunan amino-asitler cildin doğal olarak kahverengi pigmentler üretmesine sebep olur ve cilt gün geçtikçe daha bronz bir renge kavuşur. cildiniz 5-6 gün içinde daha canlı ve bronz renkli görünebilir. Cildinizin ışıltı yaymasını devam ettirmek için gün aşırı losyonlardan kullanmanız yeterli.

2. Acil parlaklık kazanın bir davete katılacaksınız ve bacaklarınıza ışıltı vermek için sadece birkaç dakikanız var. böyle zamanlarda ışıltı veren bronzlaştırıcı yağlardan yararlanabilirsiniz. Gecenin sonunda duş alıncaya kadar sürecek olan bu bronzluk etkisi çok seksi görünmenize yardımcı olacaktır. cildinizdeki bronzluğun daha uzun sürmesini istiyorsanız ışıltılı pudra kullanabilirsiniz. Altın ışıltılı köpük ya da mendil biçimindeki bronzlaştırıcıları bir hafta boyunca kullandığınızda bacaklarınızda istediğiniz canlılığı yaratmanız mümkün. Üst üste uygulama yapacağınızdan ürünlerin cildinize eşit miktarda dağılmasına özen göstermelisiniz. Bu ürünleri kullanma konusunda marifetli değilseniz sprey veya krem biçimindeki bronzlaştırıcıları önerebiliriz. Tüm vücudunuza kolayca dağıtarak istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.
35101
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.