Kendinizi seksi hissedin!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Bu önerileri dikkate alın!


• Seksi taraflarınıza yoğunlaşın. Çünkü erkeklerin çoğu top model görünümünde bir sevgili aramazlar.• Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek zorundasınız, başka alternatifiniz yok. Başka kadınların güzel yanlarını düşünmeye başladığınızda, kendinizinkileri de aklınıza getirin.• Başkalarına kendinize gösterdiğinizden daha fazla tolerans göstermeyin.
196409
YORUMLAR

Elinizde herhangi bir obje varsa arasıra hafif dudaklarınızda dolaştırın,arasıra erkek arkadaşlarınızın kasık bölgelerine vücudunuzun herhangi bir bölgesiyle temas edin,mesafeyi açmak yerine özellikle göğüs bölgelerinize yakınlaşılmasına ve ufak dokunuşlara izin verin.Sİze özel birşey söylenecekce kulağınızı kulak mememi öpebilirsin dercesine yaklaşmalısınız vs vs.İnanınki bütün erkekler sizi çok ama çok sexi bulacaktır.Yanlız bu beden dilini çok ustaca kullanmalısınız,yoksa insanların gözünde değer kaybedersiniz.Akıllı,on numara arkadaş ve sexi olmalısınız,yoksa gerisi pek hoş değildir

Cankat Bilgiç;Bayanlar sexi görünmek istyiyorsanız 23.04.2010 09:14:25
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.