Kendinizi seksi hissedin!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Kendinizi kimseyle kıyaslamayın!


Genetik yapınıza kızıp, neden top modeller gibi bir fiziğe sahip olmadığınıza hayıflanmak boşu boşuna zaman kaybı. Bu davranış size hiçbir şey getirmeyeceği gibi, kendinizi kötü hissetmenize yol açar.

Başka kadınlara bakıp onların neden sizden daha güzel olduklarını düşünmek gereksiz. Kimse dört dörtlük değildir. Sorsanız o kadınların da kendileriyle ilgili beğenmedikleri tarafları vardır.

Siz siz olun, zaaflarınızdan çok güçlü yanlarınızı düşünün.
196522
YORUMLAR

Elinizde herhangi bir obje varsa arasıra hafif dudaklarınızda dolaştırın,arasıra erkek arkadaşlarınızın kasık bölgelerine vücudunuzun herhangi bir bölgesiyle temas edin,mesafeyi açmak yerine özellikle göğüs bölgelerinize yakınlaşılmasına ve ufak dokunuşlara izin verin.Sİze özel birşey söylenecekce kulağınızı kulak mememi öpebilirsin dercesine yaklaşmalısınız vs vs.İnanınki bütün erkekler sizi çok ama çok sexi bulacaktır.Yanlız bu beden dilini çok ustaca kullanmalısınız,yoksa insanların gözünde değer kaybedersiniz.Akıllı,on numara arkadaş ve sexi olmalısınız,yoksa gerisi pek hoş değildir

Cankat Bilgiç;Bayanlar sexi görünmek istyiyorsanız 23.04.2010 09:14:25
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.