Kendinizi seksi hissedin!

Güncellenme tarihi:
Bu önerileri de dikkate alın!


• Banyoda geçirdiğiniz zamanı uzatın. Çıplak görüntünüze ne kadar alışırsanız, başkası tarafından seyredilince o kadar rahat edersiniz.• Kendinize yeni bir yürüyüş yaratın. Yürürken kendinize güvendiğinizi belli etmelisiniz.• Kendinizi kötü hissettiren bir toplulukla olduğunuzda kenara çekilip sıkılmak yerine, ortamdaki erkeklerle flört edin.
Yayın tarihi: 02.08.2016
196681
YORUMLAR

Elinizde herhangi bir obje varsa arasıra hafif dudaklarınızda dolaştırın,arasıra erkek arkadaşlarınızın kasık bölgelerine vücudunuzun herhangi bir bölgesiyle temas edin,mesafeyi açmak yerine özellikle göğüs bölgelerinize yakınlaşılmasına ve ufak dokunuşlara izin verin.Sİze özel birşey söylenecekce kulağınızı kulak mememi öpebilirsin dercesine yaklaşmalısınız vs vs.İnanınki bütün erkekler sizi çok ama çok sexi bulacaktır.Yanlız bu beden dilini çok ustaca kullanmalısınız,yoksa insanların gözünde değer kaybedersiniz.Akıllı,on numara arkadaş ve sexi olmalısınız,yoksa gerisi pek hoş değildir

Cankat Bilgiç;Bayanlar sexi görünmek istyiyorsanız 23.04.2010 09:14:25
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.