Kadınların 45 Kriz Anı ve Çözümleri

Güncellenme tarihi:
11) Gazınız var ve karnınız şişti. Bir bardak nane çayı için. İçindeki mentolün gaz giderici bir etkisi vardır ve gazın kolayca, sorunsuz bir şekilde dışarı çıkmasını sağlar.

12) Hakkınızda bir dedikodu çıktı ve siz bundan çok rahatsız oldunuz. Yakın arkadaşlarınızdan, başkalarına karşı bu dedikoduyu yalanlamalarını isteyin ("İnan bana, o kesinlikle böyle bir şey yapmaz!" diyebilirler.) Bu dedikodulara cevap vermek için aklınızda tek bir cümle hazırlayın. "Hayır, ben geçen cumartesi gecesi o çocukla beraber değildim" demek yerine, "Geçen hafta annemlerle kayağa gittik ve çok eğlendik" demeyi deneyin.

13) Bluzunuzun bir düğmesi koptu. Eğer iğne ve ipliğe ulaşamayacağınız bir durumdaysanız, bir sakız çiğneyin ve düğmenin koptuğu yere içten yapıştırmayı deneyin.

14) İşyerinde telefona sert bir şekilde cevap verdiniz ve karşınızdaki kişi patronunuz çıktı. Yalan söylemeyin ve başkasından telefon beklediğinizi belirtin. Sadece, "Lütfen kusuruma bakmayın, çok özür dilerim. Kötü bir gün geçiriyorum. Size nasıl yardımcı olabilirim?" deyin.

15) Şemsiyeniz yoktu ve yağmura yakalandınız. Göz damlası veya azıcık el kremini kâğıt mendile sürüp, akan makyajınızı silin ve yüzünüzü temizleyin. Sanki isteyerek yapmışsınız gibi saçınızı örün. Eğer üzerinizde birden fazla kıyafet varsa, fazlalıkları çıkarın. Saç kurutma makinesiyle üzerinizdekileri kurutun.
Yayın tarihi: 23.09.2014
9168
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.