Kadınların 45 Kriz Anı ve Çözümleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
6) Ütü yaparken gömleğinizi yaktınız. Kumaşın üzerine damıtılmış beyaz sirke dökün ve bir bezle silin. Fazla yanmamışsa, lekeler bu şekilde kaybolacaktır. Sirke kokusunu yok etmek içinse, üzerine çok az oda spreyi sıkabilirsiniz.

7) Birisini başka birine şikayet ederken yakalandınız. "Özür dilerim, hata yaptım" diyerek söze başlayın ama sözünüz biter bitmez kaçmayın. Konuyu olumlu bir şekilde bağlamak için, "Geçen gün toplantıda söylediğin şeyi kabul etmediğimi sana söylemek istiyordum" gibi olumlu bir şey söyleyin.

8) Pantolonunuzun fermuarı sıkıştı. Takıldığı noktanın üzerini sabun veya kurşun kalem ucu ile ovun. Bu sürtünme takıları dişleri açacaktır.

9) Kopardığınız bir yara kabuğu yüzünden yüzünüz kanıyor. Yaranın üzerine göz damlası damlatın. Kan damarlarını daraltan antihistaminler içerdiği için, kanama inanılmaz hızlı bir şekilde duracaktır.

10) Sevmediğiniz bir iş arkadaşınız, şikâyet etmek için sürekli peşinizden geliyor. "Sözünü kesmek istemem ama masama geri dönmem gerekiyor. Bir telefon bekliyorum ve o zamana kadar bitirmem gereken bir iş var" deyin.
8981
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.