Kadınların 45 Kriz Anı ve Çözümleri

Güncellenme tarihi:
Kadınların 45 kriz anı ve çözümleri!

1) Arabanız çalışmıyor.
Benzininiz var ve araba doğru viteste değil mi? Direksiyonun arkasındaki gösterge panelinde herhangi bir ışık yanmıyorsa, akü bağlantılarını kontrol edin. Eğer gevşemişlerse ve motoru çalıştırdığınız anda sesler geliyorsa, yakınızdaki bir kişiden yardım isteyip, arabayı vurdurarak çalıştırmayı deneyin. Eğer çalışıyorsa, servise gidip, akünüzü kontrol ettirin. Ama eğer çalışmazsa ve hâlâ sesler duymaya devam ediyorsanız, sorun marştan kaynaklanıyor olabilir ve arabanızın servise gitmesi gerekir. benzin kokusu alıyorsanız, hemen motoru kapayıp, arabanın yanından uzaklaşın. Arabanızda sızıntı olabilir ve bunun hemen tamir edilmesi gerekir.

2) Eski sevgiliniz ve kız arkadaşına rastladınız. En önemli şey kendinize hakim olmayı başarabilmenizdir, bu yüzden de kendinizden emin bir şekilde oturun veya ayakta durun. Sonra da sizi mutlu eden bir şey hayal edin. Tokalaşmak için elini uzatan ilk siz olun ve kendinizi tanıtın. Ama fazla uzatmadan, kısa tutun bütün bu yaptıklarınızı. Bir yere geç kaldığınızı söyleyin ve yanlarından ayrılın.

3) Beklemediğiniz bir anda regl oldunuz ve yanınızda tampon/ped yok. Tuvalet kâğıdını kat kat yapıp iç çamaşırınızın içine koyabilirsiniz.

4) Evden çıktığınız anda gömleğinizde deodorant lekeleri olduğunu gördünüz. Gömleğinizin iç kısmıyla veya lekeden daha koyu renk olmayan bir havluyla izleri silin. Beyaz lekeler hemen kaybolacaktır. Sakın tuvalet karıdı veya peçete kullanmayın, leke daha fazla yayılır.5) Utanınca kızarıyorsunuz. Nefesinizi kontrol ederek, boynunuza ve yüzünüze giden kanı durdurmaya çalışın. 6 ya da 8’e kadar sayarak derin nefes alın, bir dakika boyunca tutun ve 10’a kadar sayarak nefesinizi yavaş yavaş verin. Yüzünüzdeki sıcaklığın azaldığını hissedene kadar tekrar edin.

Yayın tarihi: 23.09.2014
9688
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.