Kadınların 45 kriz anı ve çözümleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
41) Terlediğinizi hissettiniz. Eğer bir restorandaysanız, garsondan karbonat isteyin. Tuvalette koltuk altlarınıza sürün; teri emeceklerdir.

42) Tuvaleti kokuttunuz. Mum yakın veya oda spreyi sıkın. İkisi de yoksa küvetin içine sıcak suyu akıtın, içine kokulu sabun atın ve bir dakika boyunca kokunun banyoya yayılmasını bekleyin.

43) Cep telefonunuz tuvalete düştü. Bir naylon torbayı eldiven olarak kullanıp telefonu tuvaletten çıkarın. Hemen arkasını açıp, pilini ve sim kartınızı çıkarın ve şarj etme yuvalarını koruyan plastikleri açın. Bir havluyla telefonun üzerindeki bütün suyu temizleyin. İyice kuruyana kadar şarja takmayın.

44) Yemek hazırlarken elinizi kestiniz ve masa örtüsünün üzerine kan damladı. Hemen nemli bir bezle silin, leke henüz taze olduğu için anında yok olacaktır. Eğer bu ise yaramazsa, soğuk suyla durulayın ve üzerine bir iki damla oksijenli su damlatın.

45) Bir düğüne davetlisiniz ama erkek arkadaşınız davetli değil ve LCV yapmanız gerekiyor. Arayıp katılmak istediğinizi, erkek arkadaşınızı da getirip getiremeyeceğinizi sorun.

459234
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.