Kadınların 45 kriz anı ve çözümleri

Güncellenme tarihi:
36) Çorabınız kaçtı. Kaçığın iki tarafına da süreceğiniz renksiz oje, daha fazla kaçmasına engel olacaktır. Eğer kaçan yer tam önünüzdeyse, çorabı çıkarın ve tersten giyin. Çorabınız renginde bir keçeli kalem bulun ve kaçan yerin altındaki derinizi boyayın.

37) Birisiyle aynı kıyafeti giydiğinizi fark ettiniz. Aynı kıyafeti giydiğiniz kişinin saçı açıksa, siz toplayın veya tersi durumda açık bırakın. Eğer söz konusu kıyafet bir etekse, biraz yukarı çekip, mini havası vererek bacaklarınızı ortaya çıkarın. Eğer pişti olan kıyafet bir elbiseyse, bulunduğunuz restorandan veya davetin ev sahibinden bir şal isteyin. Son olarak; sakin gözükmeye çalışın.

38) Evin içinde anahtarlarınızı kaybettiniz. Eve geldiğinizde neler yaptığınızı düşünün ve giydiğiniz kıyafetlerin ceplerine bakın. Eğer hâlâ bulamadıysanız, buzdolabının üzerindeki mıknatıslardan birini elinize alın ve yatağınızın altı ile masa altlarında gezdirerek arayın.

39) Hesap öderken, kredi kartınız onay vermedi. "Özür dilerim, bankayı aramam gerekiyor" deyin. Telefonda konuşuyormuş gibi numara yapın ve "Daha bu sabah internetten ödedim ama galiba sizin hesaplarınıza geçmemiş. Bir daha kontrol edebilir misiniz?" deyin.

40) Birisinin adını hatırlamıyorsunuz. Yanınıza onun tanımadığı bir arkadaşınızı alın ve onları tanıştırmak için, kendi arkadaşınızın ismini söyleyin. Bunun üstüne kendi ismini söyleyecektir.
Yayın tarihi: 14.01.2011
459289
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.