Kadınların 45 kriz anı ve çözümleri

Güncellenme tarihi:
26) İlk buluşmanız berbat geçiyor ve geceye onunla devam etmek istemiyorsunuz. Kurnazca telefonunuza bakın ve "Ooo ne çok arayan olmuş. Pardon, bunlara bakmam gerekiyor" deyin. Ardından tuvalete gidin; sonra da sanki bir takım konuşmalar yapmışsınız gibi bir havayla masaya dönün. Geri gelince, "Kusura bakma ama acil bir durum var ve gitmem gerekiyor. Seni tanıdığıma çok sevindim" deyin. Gitmeden önce kendi payınızı masaya bırakın.

27) Bir mağazada denediğiniz bluza rujunuz sürüldü. Üzerine vazelin veya renksiz ruj sürün. Havluyla leke çıkana kadar yavaşça silin. Neredeyse bütün mağazalarda kameralar olduğunu unutmayın. Leke çıkmazsa, ödemeniz gerekebilir.

28) Önemli bir e-postayı sildiniz ve aynı bilgiyi tekrar almanız gerekiyor. Bilgi işlem bölümünü arayın ve sistemden tamamen silinmeden önce postaların yedeklenip, yedeklenmediğini sorun. Gönderen kişinin ismini hatırlıyorsanız, 'Kime' bölümüne ilk iki harfi yazdığınız anda, adres karşınızda belirecektir.

29) Kıymık battı ve çıkmıyor. Cımbızla bile çıkaramıyorsanız, yatmadan önce üzerine vazelin ve yağlı bir krem sürün. Sabah kalktığınızda, yüzeye kadar çıkmış olacaktır.

30) Bir erkekle buluşmaya gidiyorsunuz ve yanınızda naneli şeker kalmadı. Hemen tuvalete gidin ve suyla gargara yapın. Koku üreten bakterileri yok etmek için, kaşık veya tuvalet kağıdı yardımıyla ağzınızın içini temizleyin.
Yayın tarihi: 14.01.2011
459292
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.