Her renk ruj, ayrı bir stil gerektirir!

Güncellenme tarihi:
Şık bir görünüm için: Kırmızı

Çok şık görünmek istiyorsanız, kesinlikle kıpkırmızı bir ruj kullanın. Ama göz makjajını asla belirgin yapmamalısınız. Hafif yapmanız gerekli. Çok ince dudaklarınız varsa, kırmızı kullanmaktan kaçınmak da fayda var.
Kıyafet: Siyah bir kıyafetle koyu kırmızı bir ruj çok uygundur. Elbise, etek-ceket takım ya da pantolan-ceket takımlar tercih etmelisiniz. Klas bir hava yaratmanın yolu da toplu saç ve kısa saç ile kullanmaktır.
Akşam bir davette ise, cesur bir dekolte ile kırmızı dudaklarınız daha seksi görünür!
Makyaj: Koyu kırmızı bir ruj sürecekseniz, yoğun göz makyajından kaçının. Bakışlarınızı belirginleştirmek için siyah bir maskara uygulamanız yeterli. Porselen bir tende kırmızı ruj kendini daha fazla göstereceği için, fondöten ve pudradan yardım alın.
Öneri: Gündüz koyu kırmızı ruj mümkün olduğunca kullanmayın ya da sürdükten sonra bir selpak yardımıyla fazlasını alın ve üzerine bir kat ince bir parlatıcı sürün.
Ama akşam için kırmızı ruj sürerken yanlara hiç taşırmamaya dikkat edin. Taşırdığınız noktayı temizlemek için, makyaj çıkartıcı bir solüsyonu hafifçe kulak temizleme çubuğuna batırıp iyice silin.

Rouge Prodige, Clarins (120 Fushion Red)
Yayın tarihi: 10.11.2010
34439
YORUMLAR

faydalı bir paylasım olmuş uygulayağım

sanem çiçek 11.11.2010 14:33:08
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.