Avokado maskeleri ile yenilenin!

Güncellenme tarihi:
AVOKADOLU SAÇ MASKESİ

Malzemeler:
1 adet avokado, 1 yumurta sarısı, 1 çay kaşığı badem yağı

Nasıl uygulanır?
Maskeyi saçınıza uygulamadan önce daha iyi nüfuz edebilmesi için saçlarınızın temiz olduğundan emin olun. Küçük bir kabın içinde soyup rendelediğiniz avokadoyu püre haline getirin. Ardından içine yumurta sarısını ekleyin. Bir çay kaşığı badem yağını da ilave edip krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Maskeniz uygulamaya hazır. Saçlarınız çok uzun değilse yarım avokado kullanmanız yeterli. Saçlarınızı bölümlere ayırın ve her bir tutamım tarayarak saçınıza iyice yedirin. Son olarak, avokado maskesini saç diplerinize parmak uçlarınızla yuvarlak hareketler yaparak uygulayın. Saçınıza bone takıp 15-20 dakika bekletin. Boneyi çıkardıktan sonra maskeyi nemli bir sünger yardımıyla silerek temizleyin ve saçlarınızı iyice şampuanlayıp durulayın. Maskenin ardından saçlarınızın dolgun ve parlak bir görünüm kazanacak.
Yayın tarihi: 05.04.2010
29605
YORUMLAR

ben cilt bakım kursuna gidiyorum ve maske sürerken ve sürdükten sonra için size birşey söyliyeyim.. maskeyiyi fırçayla yada elinizle sürerken aşağı değil yukarı doğru sürüceksiniz ve sürdükten sonra kesinlikle gezmiyceksiniz maske kuruyana kadar yatarak bekliyceksiniz..yer çekimi olduğu için maskeyi hem aşağı doğru sürüp hemde gezerseniz güzelleşiyim derken cildiniz aşağı doğru sarkar...Kolay gelsin =)

ecem 25.02.2010 15:01:36
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.