Zayıflamak isteyen tembellere etkili yöntemler

Güncellenme tarihi:
Kinesis
Kinesis, birbirinden farklı dört modülden oluşan bir egzersiz sistemi. Tüm eklemleri doğal açılarıyla hareket ettirerek, 1 saatte yakabileceğiniz kalorinin %30 daha fazlasını yakmanızı sağlıyor.

Devrim niteliğindeki bir antrenman sistemi olan kinesis, her yaş grubundan hem yeni başlayanlara hem de profesyonel sporculara öneriliyor. Duvara monte edilmiş demir çubuklar üzerine oturtulmuş iplerden oluşan bu teknoloji harikası, iplerden oluşan yapısı sayesinde bacaklardan kollara ve göbeğe kadar tüm kasları çalıştırıyor, vücudu esnekleştiriyor. Bu nedenle kısa sürede iyi sonuçlar elde etmek isteyen herkes kinesis yapabilir. Kinesiste kaslar ve eklemler en üst seviyede kullanılıyor, bu sayede de zihin ve beden ilişkisi de kuruluyor.
Yayın tarihi: 20.10.2009
49116
YORUMLAR

Bu aletler iyi güzelde biz nasıl sahip olabiliriz?? Nasıl temin edebiliriz ve kaç lira?? Bilgilendirirseniz sevinirizb

Fatma KUL 15.11.2009 03:21:51

anlamadım??bu muhteşemm aletler nerelerde mevcut?? kaç kuruşa alınacak olsa??gerçekten sporsuz diyetsiz forma sokabilecek olsa evini satacak insanlar vardır..

soru 13.11.2009 13:37:19
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.