Yoga egzersizleri stresten arındırıyor!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yoganın faydaları

Ağrıları dindirir...
Araştırmalar, haftada birkaç kez yoga yapmanın sırt ağrısını dindirip enerji verdiğini gösteriyor. Ve bu faydalar uzun süre etki ediyor. West Virginia Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapılan bir araştırmaya katılan insanlar, üç ay boyunca yoga yaptıktan sonra yüzde 70 daha az sırt ağrısı kaydetmiş. Ayrıca katılımcıların yüzde 80'i ya daha az ağrı kesici almış ya da tamamen bırakmış.
YORUMLAR

Yoga bir mucizedir. Dorğu nefesle ve düzenli olarak yapıldığında bedeninizde ve hayatınızda pek çok olumlu değişikliğe neden olur. İki yıldır yoga yapıyorum. Özellikle ikinci yılda etkilerini çarpıcı bir şekilde gördüm. Vücudum daha esnek, düşüncelerim daha esnek. Hayata bakışım daha esnek...

Berrak 06.03.2010 12:21:00

doğru nefesle beraber yapıldığında kesinlikle zihni ve bedeni arındıran bişi şu yoga denen meret.yoga yaparken mistik müzikler ve loş ışıklandırma belki bi iki tütsü çok daha rahat odaklanmanızı sağlıycaktır..çakranız hep açık olsun :)

farawayfromme 06.01.2010 16:07:54

gerçekten yoganın faydaları tarif edilmeyecek kadar cok..kesinlkle katılıyorum çünkü bende bir yoga egitmeni olarak bu hareketleri her gün tekrarladıgınızda gercekten faydasını göreceksiniz..

burçin karasu 03.01.2010 00:12:38
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.