Yoga egzersizleri stresten arındırıyor!

Güncellenme tarihi:
Inverted table raise
Bacaklarınızı kalça genişliğinde açıp dizlerinizi kırarak yere oturun. Ayaklarınızı ve avuçlarınızı da yere koyun, parmak uçlarınız ise kalçaya dönük olmalı. Nefes alın (a). Kalçanızı ve gövdenizi iyice yukarı kaldırın, ayaklar dizlerin tam altına gelmeli. Kalça ve sırt yere paralel olmalı (b). Nefes verirken tekrar başlangıca dönün.

Dikkat: Nefes verirken çenenizi göğsünüze yaklaştırın.
Yayın tarihi: 30.12.2009
51262
YORUMLAR

Yoga bir mucizedir. Dorğu nefesle ve düzenli olarak yapıldığında bedeninizde ve hayatınızda pek çok olumlu değişikliğe neden olur. İki yıldır yoga yapıyorum. Özellikle ikinci yılda etkilerini çarpıcı bir şekilde gördüm. Vücudum daha esnek, düşüncelerim daha esnek. Hayata bakışım daha esnek...

Berrak 06.03.2010 12:21:00

doğru nefesle beraber yapıldığında kesinlikle zihni ve bedeni arındıran bişi şu yoga denen meret.yoga yaparken mistik müzikler ve loş ışıklandırma belki bi iki tütsü çok daha rahat odaklanmanızı sağlıycaktır..çakranız hep açık olsun :)

farawayfromme 06.01.2010 16:07:54

gerçekten yoganın faydaları tarif edilmeyecek kadar cok..kesinlkle katılıyorum çünkü bende bir yoga egitmeni olarak bu hareketleri her gün tekrarladıgınızda gercekten faydasını göreceksiniz..

burçin karasu 03.01.2010 00:12:38
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.