Yoga egzersizleri stresten arındırıyor!

Güncellenme tarihi:
Camel lean
Bacakları bitiştirip kollarınızı iki yana koyarak yere dizüstü çömelin. Çenenizi göğsünüze yaklaştırarak nefes alın (a). Çenenizi kaldırıp iyice arkaya doğru eğilin. Destek almak için ellerinizi sırtınızın arkasına koyun. Başınızı ve boynunuzu arkaya verin (b). Nefes verirken tekrar başlangıca dönün.

Dikkat: Nefes alırken göğüs kaslarınızı esnetin.
Yayın tarihi: 30.12.2009
51268
YORUMLAR

Yoga bir mucizedir. Dorğu nefesle ve düzenli olarak yapıldığında bedeninizde ve hayatınızda pek çok olumlu değişikliğe neden olur. İki yıldır yoga yapıyorum. Özellikle ikinci yılda etkilerini çarpıcı bir şekilde gördüm. Vücudum daha esnek, düşüncelerim daha esnek. Hayata bakışım daha esnek...

Berrak 06.03.2010 12:21:00

doğru nefesle beraber yapıldığında kesinlikle zihni ve bedeni arındıran bişi şu yoga denen meret.yoga yaparken mistik müzikler ve loş ışıklandırma belki bi iki tütsü çok daha rahat odaklanmanızı sağlıycaktır..çakranız hep açık olsun :)

farawayfromme 06.01.2010 16:07:54

gerçekten yoganın faydaları tarif edilmeyecek kadar cok..kesinlkle katılıyorum çünkü bende bir yoga egitmeni olarak bu hareketleri her gün tekrarladıgınızda gercekten faydasını göreceksiniz..

burçin karasu 03.01.2010 00:12:38
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.