Yeni yıla formda girin!

İçki saati geldiğinde
Elinizdeki içki tatlıysa ya da bardağın kenarı tuzla çevrilmişse içmemeniz gereken bir karışımla karşı karşıyasınız. Elmalı, limonlu kokteylleri ya da Cosmopolitan'ı düşünün... Pek çok kokteyl 60 ila 140 gr arası bir miktar likör içerir. İçine şeker şurubu eklenmiş ya da kola veya nar şurubu ile yapılmış karışımlardan tüketerek kendinizi bir anda 700 kalori almış olarak bulabilirsiniz. Likörü soda ile birlikte alarak bu kokteyllerden uzak durabilirsiniz. Bir şişe light bira ya da bir kadeh (140 gr) beyaz şarap da işinizi görebilir. İkisinde de yalnızca 80 kalori bulunuyor.
YORUMLAR

1. si dışarda asla yemek yemem zaten 2. si içki kullanmıyorum 3. sü kahveden nefret ederim 4. zaten tek kullandığım yağ zetin yağı 5. hangi yeşil yapraklı sebze hani şu pazardan alıp buzluğa koyduğumuzda ertesi gün boyları iki katına çıkan sebzelermi? TEK YOL SPOR BAŞKA ÇARESİ YOK BUNUN !!

LFMB 11.12.2009 00:20:22
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.