Yeni yıla formda girin!

Salata sosu alarmı
Jones, restoranlarda başlangıçlar mönüsünde sunulan salataların 6 ile 10 çorba kaşığı kadar salata sosu içerdiğini söylüyor: "Ve bu sosların içinde her çorba kaşığı başına 7 ila 10 gr arası yağ dolayısıyla 70-100 kalori bulunuyor." Bu sadece salata sosundan 680 kalori alacağınız anlamına geliyor ki salatadaki et ya da kızarmış ekmek parçacıklarının kalori miktarına hiç girmiyoruz. Salatanın sosunu üzerine dökmeden başka bir kapta getirmelerini isteyin; böylece her çatalda makul bir miktar sosa batırırsınız. En az iki çorba kaşığı sosu yememiş olacaksınız (kabaca 175 kalori).
YORUMLAR

1. si dışarda asla yemek yemem zaten 2. si içki kullanmıyorum 3. sü kahveden nefret ederim 4. zaten tek kullandığım yağ zetin yağı 5. hangi yeşil yapraklı sebze hani şu pazardan alıp buzluğa koyduğumuzda ertesi gün boyları iki katına çıkan sebzelermi? TEK YOL SPOR BAŞKA ÇARESİ YOK BUNUN !!

LFMB 11.12.2009 00:20:22
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.