Yeni yıla formda girin!

Dışarıda yemek yemenin talihsizlikleri
Yanında karışık sebzelerle servis edilen ve çok sağlıklı görünen o ızgara balık tabağı tahmin ettiğinizden daha fazla kaloriye sahip. Restoranlarda servis edilen yemeklerin besin değerlerini analiz eden Health Dining Program'ın kurucusu Anita Jones, pek çok restoranın yemeklerde 60 gr daha fazla yağ kullandığını belirtiyor. Özellikle de makarnaların adı çıkmış: Pişirme süresi boyunca yağ kullanıldığı gibi bir de ek olarak üzerine eklenen soslarda da yağ kullanılıyor. En iyisi tercihinizi haşlanmış sebze tabağından yana kullanmanız ya da şeften siparişinizde yağ kullanmamasını rica ederek ızgarada pişirilmiş tavuk ya da balıketi sipariş etmeniz. İşi garantiye almak için dışarıda yememek en iyisi.
YORUMLAR

1. si dışarda asla yemek yemem zaten 2. si içki kullanmıyorum 3. sü kahveden nefret ederim 4. zaten tek kullandığım yağ zetin yağı 5. hangi yeşil yapraklı sebze hani şu pazardan alıp buzluğa koyduğumuzda ertesi gün boyları iki katına çıkan sebzelermi? TEK YOL SPOR BAŞKA ÇARESİ YOK BUNUN !!

LFMB 11.12.2009 00:20:22
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.