Kilo Vermek İçin Süt İçin!

Güncellenme tarihi:
Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan, yaz mevsimi öncesi modaya uyup hızlı kilo vermek isteyenleri uyardı: “Kestirme yollara başvurup, sağlığınızı tehlikeye atmayın. Sağlıklı ve ölçülü beslenin, kendi beslenme düzeninizi oluşturun, hareket edin ve bol su için..!”

Yaz mevsimi için geri sayım başlarken Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan, son dakika diyetlerine başvurarak hızla kilo vermeye çalışanları uyardı: “Modaya uyup hızlı kilo vermek için panik yapmayın. Önce yol haritanızı oluşturun, kestirme yollara başvurup sağlığınızı tehlikeye atmayın!” Özellikle mevsim geçişlerinde hızlı kilo verme telaşının yaşandığını hatırlatan Gürhan, kilo vermenin bir süreç olduğunu bu yüzden sağlıklı bir beslenme programı ve hayat disiplinini uygulamaya şimdiden başlamanın önemine dikkat çekti. Bu süreçte tek rehberin de diyetisyenler olması gerektiğini vurgulayan Nil Şahin Gürhan, “Kilo vermek için formül aslında belli. Sağlıklı ve ölçülü beslenin, kendi beslenme düzeninizi oluşturun, hareket edin ve bol su için.”
Yayın tarihi: 26.04.2016
37869
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.