Ev partileri için az kalorili mönü

Güncellenme tarihi:
İşe pasta seçimiyle başlayın!
Bunun için pek çok alternatife sahipsiniz. Kendi başınıza ya da birkaç arkadaşınızla beraber oluşturabileceğiniz orijinal bir fikrin yanı sıra internette daha önce yapılmış parti sürprizlerini araştırarak, bunlardan da esinlenebilirsiniz. İşte bizden size birkaç öneri:

- Arkadaşlarınızın sayısı kadar, küçük küçük pastalar alıp bunların üzerine biter mum dikip, salonun belirli yerlerine koyabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızı, sadece mum ışıklarıyla aydınlatılmış salona ilk girdiğinde büyüleyebilirsiniz. Bu ortama, hem heyecan verici hem de romantik bir hava katacaktır.

- Başka bir alternatif olarak partinize davet ettiğiniz kişilerle olan fotoğrafları önceden bastırarak salonun duvarlarına asabilirsiniz. Günün önemli konularından biri de elbette ikramlar... Parti sırasında herkesin kendini kaybedip fazlaca yiyecek ve içeceği tüketerek, ardından pişmanlık duymasının önüne geçebilirsiniz. Hafif ama lezzetli kanepelerden ve kalorisi düşük içeceklerden oluşturulmuş bir mönü işinizi görecektir.
Yayın tarihi: 11.11.2009
19406
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.