Doya doya ye, zayıfla!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Diyete sadık kalmak için bunları yapın
- Diyetin en büyük düşmanı, stres! Stresli olduğunuzda ne yediğinize, nasıl yediğinize ve niçin yediğinize önem vermezsiniz. Bu sorumsuzluk ise yağ olarak geri döner. Bu nedenle, diyet yaparken stresle de mücadele etmeniz gerekir. Düzenli hareket etmek, stresi yenmekte birebir. İlla ki bir spor salonuna gidip, deli gibi spor yapmanız gerekmiyor. Haftada iki kere temiz havada yürüyüş bile fark yaratır.

- Boş zamanlarınızda kaliteli zaman geçirmek için arkadaşlarınızla buluşun, bir gösteriye, sinemaya, tiyatroya gidin.

- Öncelikli olarak beş kilo değil, iki kilo vermeyi hedefleyin. İlk kiloları verdiğinizde, kendinizi ödüllendirin. Çok istediğiniz bir kıyafeti satın alın ya da hafta sonu bir yerlere gidin.

- Başarısızlıklara kafayı takmayın. Olaylara olan bakış açınızı değiştirin. Kendinize öfkelenip, abur cubura saldırmayın.

- Vücudunuzu sevmeyi öğrenin. Bol köpüklü küvette kendinizi şımartın, imkânınız varsa masaja, vücut bakımına, manikür ve pediküre gidin. Hiç değilse, haftada bir kese yaptıktan sonra cildinizi kremleyin.
YORUMLAR

Galerinin özellikle kapak resmi süper olmuş kadın öğesi içeren. Kutlarım...

ömer dalman 13.05.2008 15:07:26
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.