Yengeç Burcunda Gerçekleşen Yeniay’ın Etkileri

Güncellenme tarihi:
Juno’nun aktif olduğu bir yeniaydan Mars’tan aldığı tam karşıtlık ve Neptün’den almış olduğu açılarla ilişkiler kadersel bir karar zamanına gelecek. Yani ilişkilerde gelinen bazı noktalar ve şartlar evlilik ve ciddiyet kavramlarını karşımıza getirecektir. Kendinizden vereceğiniz hiçbir fedakarlık yerini doldurmayacaksa zaman kaybetmenin anlamı yoktur bu yeniay süslü duygu yüklü olayları deneyimleyeceği için mantıklı ve uzun vadeli kararlar almamızdan alıkoyabilir bizi. Ve biz kadınlar başroldeyiz dişil prensiplerin ilişkiye kattığı değerler ön planda olacak. Bir erkekte bıraktığımız duygularla yüzleşebiliriz. Yani erkekler üzerinde duygu oluşturabilen kadınlar için önemli konuşmalar ve yeni başlangıçlar zamanı olabilir. Bunu en iyi hislerinizle bulabilirsiniz. Erkekler içinde yön bulmanın zamanı geldi. İçindeki dişil prensiplerle yüzleşmeleri daha gerçekçi olaylar üzerinden olabilir. Ufacık bir olayla duyguları su yüzüne çıkabilir.

Duygusal güdüleriyle hareket edebilir, önemli kararlar alabilirler. Sezgilerimiz ve algılarımız fazlasıyla güçlü. İlk çocukluk yıllarımızdaki bilinçaltı olaylarımızla yüzleşebilir bazı korkularımızı daha net görebilir ve bilinçaltı inanışlarımızla bazı olayları deneyimleyebiliriz. Bırakamadığımız ve bırakmaktan korktuğumuz her kişi ve duygu bize yeni olaylar deneyimletebilir.
Yayın tarihi: 23.06.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.