Yengeç Burcunda Gerçekleşen Yeniay’ın Etkileri

Güncellenme tarihi:
Öncelikle sevgide öz değer sorgusu üzerine anlam kargaşası yaşadığımız bir yeniay karşılıyor olacak bizleri. Sevgi ve fedakârlık üzerine her birimiz ilişkilerimizden yana bir şeyleri hazmetmeye çalışacağız sanırım. Duygu dünyamızda derinlik yakalamak ve sahiplenmek, sahiplenilmek ilişkilerde ana tema olacaktır. Aşk ve ilişki ayrımı ekseninde idrak mekanizmamız daha net çalışabilir. Duygularımızın muhakemesini ve hangi ihtiyaçlardan geldiğini daha net algılayabiliriz. Şefkat ve sahiplenilmek duygusu ilişkilerde daha da artacaktır. Hiç olmayan birine şefkatinden veya merhametinden dolayı tutunma ve ona sığınma ihtiyacımız artabilir. İlişkilerde fedakârlık dozunu artırabiliriz. Yaşadığımız duygu yoğunluğundan dolayı fedakârlıklarımızın ne olduğunu veya bizi nasıl bir yola doğru ittiğini gözlemleyemeyebiliriz.

Bu yeniayda sadece duygusal güdülerimizin ve hayallerimizin peşinden gideceğiz. Tek olmak ve bir olmak karşımızdaki ile bütünleşebilmek uğruna yapabileceklerimiz sınırlarımız artabilir. Fazlasıyla duygusal ve hassas bir yeniay duygusal ihtiyaçlarımızdan dolayı ilişkilere bakış açımız bağlılık temalı gelişecektir. Sadece anda güzel ilişki yaşadığımız insanlarla bile evlilik ve gelecek planları yaparken bulabiliriz kendimizi. Ve Sezen şarkıları daha bir içimize işleyecek. Söz konusu aşka dairse her şer hayra yorulacak ve yerini sabırlı bekleyişlerden sonuç almak kalacak…
Yayın tarihi: 23.06.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.