Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Yay

Çabuk parlayıp sönen Yay Burçları oldukça cömerttirler ve arkadaşlarının zor günlerinde onların yanında olmak karakteristik özellikleridir. Merhamet duyguları çok gelişmiştir ve bu yüzden dostlarının her sıkıntılarını ve dertlerini kendilerininmiş gibi sahiplenip ellerinden geleni hatta daha fazlasını yapmaya çalışırlar. Yıldızname’de kadın Yat burçlarının omuzlarındaki, dizlerindeki ve ayaklarındaki ağrılardan çok çekeceği yazar. Kısmetleri her zaman açık olan Yay burcu kadınlarının eğlenceye, içkiye ve mücevherata olan düşkünlükleri de bilinen bir gerçektir. İyimser oluşları onların kıskanılmasına bu yüzden de çok düşman sahibi olmalarına yol açar. Ömürlerinin ortasında kadın Yay Burçları maddi olarak dara düşerler. Fakat yaşları ilerledikçe yine ellerine beklenmedik yerden para gelir ve ömürlerini kimseye muhtaç olmadan idame ettirebilirler.

Yıldızname’de yazdığı üzere kadın Yay Burçları genelde erkek evlat sahibi olur. Çalışkan, sanatkar ve nazik olmaları onların kişiliklerinin bir parçası olduğu gibi patavatsızlık da onların özelliklerindendir. Kötü bir niyetleri olmasa da, düşünmeden konuşmaları karşılarındaki insanın kalplerini kırmalarına neden olur. Yıldızname, kadın Yay Burçlarının hayatları boyunca bir kez ciddi bir ölüm riskine maruz kalacağını ama bundan sağ salim kurtulacağını yazar. Kadın Yay Burçlarının sağlıklarına fazladan özen göstermeleri gerekir, yapıları kilo almaya oldukça müsaittir. Aynı yerde kalmak onlara göre değildir ve ya iş ya da evlilik nedeniyle başka bir yere taşınması olasıdır. Turuncu, eflatun, sarı, yeşil ve siyah onların sevdiği renklerdir. Bu renkleri üstlerinde bulundurmaları ya da eşyalarını bu renklerden seçmeleri onların kendilerini iyi hissetmesine yardımcı olur. Elmas taşı da onların bütününün bir parçasıdır.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.