Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Terazi

Sarımsı beyaz tenli veya esmer olabilirler. Orta boylu ve minyon tipte oluşları da bir diğer özellikleridir. Başlarında, ellerinde ve ayaklarında nişanları olan bir iz bulunabilir. Zevk ve sefa düşkünlükleri vardır ve tabiatları onların hafif oynak oluşuna sebebiyet verir. Erkeklerin etrafında pervane oluşu onu çok memnun eder, hatta bir değil iki, üç erkekten ilgi görürlerse kadın Terazi Burçlarından daha mutlusu bulunamaz. Hastalıklarının genel nedeni safradır. 2,7,14 ve 24 yaşlarında onların yoluna ölüm tehlikeleri çıkar fakat bunlar atlatıldığı takdirde ömürlerinin 75 yıl kadar süreceği Yıldızname’de yer alır. Evde oturmak, onlara gezmekten daha çok fayda getirir. Çünkü başlarına kolayca dert açabilecekleri bir yapıları vardır. Seyahatler onlara çok zarar verebilir. Uzak yolculukların hem fiziksel hem de zihinsel zararını görürler. Böyle zararlar almamak için tercihlerini uzun süren yolculuklardan yana kullanmamalıdırlar.

Bulundukları her ortamda kadın Terazi Burçlarının sevgi ve saygı gördüğü Yıldızname’de yazar. Bir şey aklına gelir gelmez onu gerçekleştirmesi bir gerekliliktir. İnatçılığı had safhadadır. Dikkatsizlik onun başının belasıdır, bu yüzden çok sorun yaşar ama kendini düzeltmek için hiç çaba göstermez. Başına dert alacağını bilse bile kafasına koyduğu şeyleri yapmadan içi rahat etmez.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.