Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Başak

Kadın Başak Burçlarının güler yüzlülük karakteristik özelliğidir ve eğlenmek onların doğasında vardır. Kadın Başak Burçları cömerttir fakat yaptıkları iyilikler onlara hiç geri dönmez. Bu yönden hiç şanslı değillerdir. Yıldızname, Başak burcu kadınlarının sarıya yakın veya esmer tenli olduklarını yazar, çoğunlukla kısa boylu, yuvarlak yüzlü ve güzel kadınlardır. Yüzlerinde onların akılda kalmasını sağlayan bir ben bulunur.

Yıldızname’ye göre kadın Başak Burçlarının doğasında bulun eğlence isteği ve cana yakınlık onların kötülük tecrübe etmesine neden olur. Başak Burçları saflıklarıyla bilinirler ve insanlara kolayca kanarlar. Bunun sonucu olarak sırlarını herkesle paylaşmaktan çekinmezler. Dost bildiği kişiler ise onların sırlarına hıyanet edip, onlara karşı bu sırları kullanırlar. Kadın Başak Burçları hemcinslerinin kötülüklerine çok maruz kalır. Yıldızname, kadın Başak Burçlarına Akrep burcuyla dost olmalarını öğütler. Aynı zamanda, Yay burcundan kaçınmalıdırlar, çünkü en büyük düşmanları onlardır. Yay burcundan olan insanlar kadın Başak Burçlarının her zaman kötülüğünü düşünürler. Onlardan mümkün olduğunca uzak durmalı, her zaman aralarında bir mesafe bulundurmalıdır.
93356
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.