Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi:
Aslan

Sarıya yakın beyaz yüz bu burca özel olmakla birlikte ilk dikkat çeken özellikleri arasındadır. Genelde az miktarda saçları vardır. Yüzlerinde onların nişanı olan bir yaraya sahiptirler. Kadın Aslan Burçları herkese karşı iyi davranırlar ve kalplerinde kötülüğe yer yoktur. Soğuk algınlığı onlar için kötüdür ve genellikle hastalıkları bu nedendendir. Onlara iyi gelmeyen bir şey varsa o da soğuk günlerdir. Kadın Aslan Burçlarının en mutlu oldukları zamanlar sıcak aylardır. Bu yüzden tatili çok severler. Her ne kadar tatil yapmayı çok sevseler de deniz ve deniz yolculukları için korku beslerler. Bulundukları gemin batması ve boğulmaları onlar için ihtimal dâhilinde olan risklerdir. Bu yüzden de mümkün olduğunca yolculuklarını deniz yoluyla yapmamalıdırlar.

Yıldızname, kadın Aslan Burçlarının saflıkları yüzünden başlarının belaya gireceğini yazar. Başka kadınlar onlara karşı haset duyarlar. Eşleriyle aralarını bozmak için her yolu deneyenler olur, bunun için büyü yoluna bile gidebilirler. Sarı ve esmer olmaları fark etmez, her kadın onlar için tehlike arz eder, kendilerini onlardan uzak tutmalarında fayda vardır. Yıldızname’ye göre kadın Aslan Burçlarını dostlarını İkizler burcundan seçmelidirler. Çünkü bu burç grubuyla olan arkadaşlıkları onlara fayda getirir. Ancak Boğa grubu kadın Aslan Burçlarının baş düşmanıdır, her fırsatta onlardan uzak olmaya çabalamalıdırlar.
Yayın tarihi: 14.04.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.