Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Yengeç

Onlar Yıldızname’nin su grubuna dahildir ve bu grubun özelliği olan duygusallığa fazlasıyla sahiptirler. Erkeklerin beğenisini üzerinde toplayan kadın Yengeç Burçları, kadınların sempatisini fazla kazanamazlar. Yengeç Burçları kendilerine nazar değmesine oldukça müsaittiler, bu yüzden doğdukları andan itibaren kötü olayların mıknatısı olabilirler. Kadın Yengeç Burçları genellikle kendi cinslerinden çocuklara sahip olurlar. Zevk ve sefa tam onlara göredir ve hayatlarında değişiklik olmasından çok memnun olurlar. Yıldızname, onlar için en uygun mesleklerin terzilik, konfeksiyonculuk, artistlik, şarkıcılık, şairlik ve imalatçılık olduğunu yazar. Yaşadıkları sağlık sorunu ise hazımsızlıktır. Üstlerinde en iyi taşıdıkları renkler mor, mavi, yeşil, limon sarısı ve beyazdır.

Kadın Yengeç Burçlarının akıllılıkları ve kurnazlıkları göze çarpar, onlar her türlü işi yapabilirler. Yıldızname, karşı cins konusunda da çok bahtlı olduklarını yazar. Ancak erkeklerden zarar görebilme ihtimalleri yüzünden çekingendirler. Yıldızname, onların iki kez evleneceğini öngörür. Yolculuklar ve bir yerde çok uzun süre kalmamak tam kadın Yengeç Burçlarına göredir. Onlar mücevheratı ve mis kokuları çok severler. Kadın Yengeç Burçları sanki iyi bir eş ve aile kadını olmak için yaratılmışlardır.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.