Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
İkizler

Erkeği gibi kadın İkizler burçları da güler yüzlü ve tatlı dillidirler. Kin tutmak ve insanlarla küslük yaşamak onların meşrebinde yoktur. Böyle olduğu durumlarda bile küskünlükleri uzun sürmez onu düzeltmenin bir yolunu illaki bulurlar. Yıldızname, İkizler yıldızı altında dünyaya gelenlerin yüzlerinin büyük ve yuvarlak, kaşlarının güzel, boy ve boyunlarının uzun olduğunu yazar. Kadın İkizler Burçları konuşmaya düşükndürler. Zaten bu durum İkizler Burçlarının genel özelliğidiri. Kadın İkizler Burçları da erkek İkizler Burçları gibi ünlü ve şöhretli olmanın peşindedir. Bu onlara fazladan bir tatmin yaşatır. Üretmek isterler. Edebi bir üretim onların hayalidir. Kadın İkizler Burçlarının daimi hayali yazar olmak ve yazarlık yapmaktır ve bir gün ün kazanmış bir yazar olacaklarına içten inanırlar.

Yıldızname, kadın İkizler Burçlarının genellikle insanlarla samimi olmayı pek sevmediğini gösterir. Evlenmek için akrabalarının içinden birini seçmeleri olasıdır. Ebeveynleri kadın İkizler Burçları için çok uğraşırlar. Çocukları onların kıymetlileridir. Onların iyiliği için yapmayacakları şey çok azdır. Kadın İkizler Burçları eşleriyle beraber çok çocuk sahibi olabilir ve bu çocuklar genelde erkektir. Anne babalarından gördükleri gibi çocuklarından da çok hayır görürler. Kalabalık yerlerde yaşamamayı tercih etmek onların hayrına olacaktır. İkizler Burçları daha yalnız ve sakin bir ortamda huzur bulurlar.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.